fbpx

aktualności

„SEGME. Katalog 2018 Bramy garażowe i rolety zewnętrzne” jest już do pobrania.

pexels-photo

19/10/17
„SEGME. Katalog 2018 Bramy garażowe i rolety zewnętrzne” jest już do pobrania.

„SEGME. Katalog2018” to kolejne narzędzie wspierające sprzedaż. Przygotowaliśmy je przede wszystkim z myślą o klientach, a także z myślą o współpracy i silnym wsparciu marketingowym dystrybutorów.

To katalog prezentujący przekrojowo ofertę firmy SEGME. Jest do pobrania obok katalogu poświęconego bramom garażowym SEGMEntowym SEGME. Korzystając z oferty SEGME klienci z powodzeniem mogą sobie wybrać rozwiązanie idealnie pasujące do stylu posesji czy zabudowy – od domów tradycyjnych po te w stylu nowoczesnym. Mogą wybierać spośród paneli w okleinach drewnopodobnych czy kolorowych, w dwóch strukturach powierzchni (gładka i woodgrain) i w kilku tłoczeniach ozdobnych (penele do bram garażowych). Oferta SEGME to bramy garażowe i rolety zewnętrzne dla klientów indywidualnych i dla przemysłu. ZOBACZ NOWY KATALOG >>

 

SEGME to gwarancja jakości…

SEGME produkuje bramy garażowe i rolety zewnętrzne o wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Firma zapewnia profesjonalne doradztwo, szybki czas produkcji i dostawy, a także sprawny montaż. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami technologii do bram i rolet, którzy są liderami na rynkach światowych. Dzięki temu nasi Klienci, instalując bramy i rolety SEGME, otrzymują gwarancje niezawodności i profesjonalny serwis posprzedażowy, odciążający ich od wszelkich problemów związanych z eksploatacją produktów SEGME. Więcej nt. wartości i korzyści, jakie proponuje SEGME >>

 

…i propozycja współpracy.

Z naszymi Partnerami budujemy długofalową współpracę oferując im kompleksowe wsparcie marketingowe i reklamowe – materiały POS, katalogi i broszury informacyjne, rozwiązania do wsparcia online. Realizujemy przejrzystą politykę sprzedaży oferując rzetelnym Dystrybutorom i Partnerom pakiet korzyści o charakterze promocyjnym i sprzedażowym. Oprócz materiałów marketingowych proponujemy i wciąż udoskonalamy system sprzedaży, którego głównymi cechami są:
> tylko inteligentne rozwiązania i materiały wysokiej jakości,
> opieka nad każdym klientem (wysokie standardy),

> wyjątkowa szybkość i sprawność działania (doradztwo, projekt i produkcja, montaż).

 

 

Proponujemy Państwu bardzo korzystne warunki współpracy w zakresie dystrybucji i sprzedaży bram i rolet. Chętnie też podzielimy się z Wami naszym Know How w zakresie skutecznej sprzedaży produktów wysokiej jakości. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Facebook