fbpx

aktualności

Zaczynamy i intensyfikujemy nasze działania jako marka SEGME.

pexels-photo

28/08/17
Zaczynamy i intensyfikujemy nasze działania jako marka SEGME.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, w tym także klientów instytucjonalnych, postanowiliśmy mocno zintegrować i zintensyfikować nasze działania, wzmacniając je siłą nowej, właśnie kreowanej marki – SEGME. Dodajmy od razu, że za tą nową formułą kryje się rzetelne, wieloletnie doświadczenie. Firma SEGME nie wzięła się znikąd. Produkcją i sprzedażą bram i rolet zajmuje się od blisko 15 lat, wcześniej działając pod nazwą Rolmet.

To, czym SEGME zamierza powalczyć na rynku, to kompletność produktów („już w standardzie dostajesz wszystko!”), dobór najlepszych z punktu widzenia klientów na rynku rozwiązań („współpracujemy tylko z liderami w branży”)i profesjonalny serwis (od doradztwa po montaż i obsługę posprzedażową).

Firma w sezonie jesienno-zimowym prowadzić będzie kampanię informacyjną, której celem będzie nie tylko promocja marki SEGME, ale także stworzenie w Internecie kompendium wiedzy i porad dotyczących wyboru spośród różnych rodzajów garaży, bram, rolet i automatyki. Slogan kampanii i claim marki to „SEGME. Twoja #StrefaKomfortu”. Wyraża się w nim cały świat wartości marki SEGME, który koncentruje się na klientach – klientach ostatecznych i pośredniczących, jak hurtownicy, dystrybutorzy, sprzedawcy. Wszystkim SEGME zamierza zaoferować swoje usługi na takim poziomie, żeby poczuli się w pełni komfortowo, mając świadomość, że oferta jest solidna a obsługa profesjonalna.

Sukcesywnie będziemy informować Państwa o głównych atutach poszczególnych produktów, nowościach czy kolejnych innowacyjnych rozwiązaniach, jakie zostaną zastosowane w produktach SEGME.

Mocno też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertami SEGME, którzy szybko doradzą najlepsze rozwiązanie, czy to w związku z zakupem bramy lub rolet, czy też z nawiązaniem i rozwinięciem współpracy.

 

SEGME Bramy garażowe i rolety zewnętrzne

tel.: (+48) 75 64 89 555

tel.: (+48) 513 151 261

tel.: (+48) 503 155 408

e-mail: biuro@SEGME.pl

Facebook