fbpx

Wysokiej klasy bramy garażowe w wiosennej promocji!

Czytaj więcej

SEGME Laureatem konkursu 2019r. – „Orły okien i drzwi”

Czytaj więcej

Bramy rolowane – sprawdzone rozwiązania i nowinki technologiczne. Oferta SEGME do przejrzenia w pdf.

Czytaj więcej

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe to nie tylko nowoczesne rozwiązanie dla wymagających klientów, ale także oszczędność miejsca i znakomita izolacja cieplna. Bramy SEGME to dodatkowo wzmocnione zabezpieczenia przed włamaniem i pełne bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.

BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane to sprawdzone rozwiązanie. Cechuje je prostota, komfort i minimalizm. Wygodne w użyciu i utrzymaniu. Po zamontowaniu zajmują minimum miejsca.

  • Bramy i rolety SEGME stworzone po to, by służyć Ci każdego dnia zwiększając komfort i bezpieczeństwo Twojego domu.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Dziś nie trzeba już specjalnie zachwalać zalet rolet zewnętrznych. Firma SEGME oferuje szeroką gamę rolet zewnętrznych o wysokich parametrach w zakresie izolacji cieplnej, lekkości konstrukcji, solidności i bezpieczeństwa, a także właściwości wygłuszających zewnętrzny hałas.

DLA PRZEMYSŁU

Bramy przemysłowe to podstawowe zabezpieczenie otworów budowlanych, hal przemysłowych, budynków magazynowych czy handlowo – usługowych przed niepożądanym dostępem i czynnikami atmosferycznymi. To konstrukcje przygotowane do bardziej intensywnej pracy i odporne na warunki zewnętrzne.

OKNA

Polecamy produkty ze stolarki okiennej wykorzystujące najnowsze rozwiązania z dziedziny termoizolacji. Firma SEGME oferuje kompleksową usługę doradztwa, pomiaru i autoryzowanego montażu okien realizując nadrzędny cel jakim jest dostarczanie możliwie najwyższej jakości stolarki okiennej.

Aktualności

31/08/20 - Okna z montażem Jelenia Góra. Zapoznaj się z ofertą sprawdzonych produktów. Bezpieczne, trwałe i funkcjonalne.

25/01/19 - Bramy rolowane – sprawdzone rozwiązania i nowinki technologiczne. Oferta SEGME do przejrzenia w pdf.

21/12/18 - Składamy wszystkim życzenia świąteczne

06/09/18 - Instrukcje montażu bram segmentowych garażowych SEGME są już do pobrania!

Partnerzy

Facebook